Etkinlikler - Megapol Group
Skip to content Skip to footer

Gayrimenkul yatırımlarımız ve projelerimizle sektörün en etkin aktörlerinden biri olan şirketimiz, kentin sosyal gündemi ve toplumsal çalışmalarıyla da yakından ilgileniyor. Megapol Group olarak, eğitimden sanata dek pek çok sosyal organizasyona maddi ve manevi katkı veriyor ve ülkenin önemli vakıflarıyla işbirliği yapıyoruz.

Bu bağlamda..

  •   Türk Eğitim Vakfı’nın 20 Temmuz 2023 tarihinde, Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle Çeşme’de düzenlediği Karsu konserinin ana destekçilerinden biri olmanın mutluluğunu yaşadık.
  • Kadın Yönetmenler Derneği’nin 7-12 Mart 2023  tarihleri arasında İzmir’de organize ettiği “6. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali”ne ana sponsorluk yaparak, sanatçıların filmlerini İzmir’den dünyaya ulaştırma hedeflerine ortak olduk.
  • Kentimiz İzmir Derneği’nin sosyal girişimi olan Kontak–Yenilikçi Öğrenme Merkezi ile işbirliği gerçekleştirerek, 100 çocuğumuzun “Kültürel Miras Elçisi” olarak yetiştirilmesi projesini başlattık. Miniklerimiz Kontak atölyelerinde kültürel miras ve arkeoloji eğitimi görüyorlar.
Megapol Group